Posłuchaj – kardigany są teraz seksowne

Oto jak nosić najbardziej nieoczekiwany trend na wiosnę.

Zazwyczaj, gdy myślę o kardiganach, obraz, który przychodzi mi do głowy, nie jest dokładnie „risquè”. I wyobrażam sobie bliźniacze zestawy z lat 50. lub upiększone opcje, które mogą nosić fantazyjne babcie. Ale w 2019 roku modelkom i aktorkom udało się zrobić wszystko – w tym  trampki tata i hawajskie koszule – nieco bardziej seksowne. Choć może się to wydawać dziwne, nie  jest zaskakujące, że zrobili to samo ze swetrami.

To było we wrześniu ubiegłego roku, kiedy po raz pierwszy zauważyłem Bellę Hadid, która zapinała jeden guzik na swym swetrze, nie mając na sobie niczego pod spodem. Wkrótce wydawało się, że wszędzie są „seksowne kardigany”. Dziewczyny stylizowały je na pasujące bluzki lub koronkowe warstwy. Niedawno modelka Kendall Jenner wystąpiła w skurczonej szarej opcji, czyniąc ją oficjalną, że jest to obowiązkowa próba Spójrz w niezbyt gorącym, niezbyt zimnym sezonie wiosennym (jeśli się odważysz).

Przede wszystkim dowód na to, że kardigany nie są przeznaczone tylko dla pań, które kochają skromny, kobiecy styl. Mogą być również seksowne, a dzięki kilku inteligentnym wyborom stylistycznym każdy może zamienić zwykły sweter zapinany na guziki w coś, co wyróżnia się w tłumie.

Share: