Nowości muzyczne w sklepie fan.pl

Muzyczna końcówka ubiegłego już 2020 roku przedstawiła się niezwykle interesująco. Trudny czas pandemii posłużył wielu znanym muzykom i zespołom za idealny okres do ponownego sięgnięcia po swoje instrumenty i nagrania wielu nowych albumów z garścią świeżej muzyki.

Sklep fan.pl, słynący z najwyższej jakości produktów, nie mógł pozostać obojętny wobec tak niesamowitego zalewu premier, toteż nasza oferta poszerzyła się o niezliczone nowości, które uradują każdego fana muzyki. Opcji zakupu jest tak dużo, że postanowiliśmy przeprowadzić Was po katalogu tak, by nieco ułatwić wybór. Zapraszamy do lektury!

Legendarni artyści znowu podbijają serca

Miłośnicy klasycznego rocka i bluesa z pewnością nie mogą ostatnio narzekać na brak nowych albumów. Po sześciu latach ciszy powróciło bowiem wspaniałe AC/DC ze swoim Power Up. Najnowsze wydawnictwo australijskiej legendy rocka zawiera aż 12 utworów w dobrze nam znanym i kochanym stylu, porażającym pozytywną energią. Bez żadnej dozy przesady można powiedzieć, że album ten stanowi pewne odetchnięcie z ulgą po problemach słuchowych frontmana Briana Johnsona, który prezentuje się tutaj we wspaniałej formie. 

Krótką przerwę wydawniczą zakończył również nie kto inny jak sir Paul McCartney. Tego muzyka z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, kto bowiem chociaż raz w życiu nie słyszał takich klasyków The Beatles jak Hey Jude, czy Yesterday. Jego najnowszy album, zatytułowany po prostu McCartney III jest zwieńczeniem trylogii zapoczątkowanej w 1970 roku i prezentuje brytyjskiego artystę w zacisznym, intymnym klimacie i po raz kolejny objawia jego nieziemski talent do komponowania melodii, które pamięta się przez całe życie.

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Nowości muzyczne

Z pewnością nie próżnował też Joe Bonamassa. Ten niezwykle płodny artysta prawdziwie żyje muzyką bluesową, a jego najnowsze Royal Tea jest tego potwierdzeniem. 10 zagranych z prawdziwą wirtuozerią utworów umieszczonych na płycie, jest wspaniałym hołdem dla jego licznych inspiracji i pokazuje, że w podobnym graniu dalej można jeszcze wiele ciekawego powiedzieć.

Niesamowitą niespodziankę zgotowali łamiący wszelkie granice Gorillaz. W swoim nowym dziele Song Machine Season One goszczą plejadę prawdziwych legend muzyki w postaci Eltona Johna , Roberta Smitha i wielu innych. Garść utworów będących zmyślnym połączeniem hip-hopu, popu i rocka jest czymś, czemu nie sposób odmówić.

Zachęcamy do zakupów i zapoznania się z ofertą

Asortyment jest tak duży, że niemożliwe było opisanie go w całości, zachęcamy więc do zapoznania się z jego resztą. Do sklepu skieruje Was powyższy ten adres: https://www.fan.pl/. Życzymy udanych zakupów.

Share: